سقف یوبوت-فروش یوبوت ، قالب یوبوت دوبل ، سیستم سقف دال مجوف

  • به روز رسانی : 04:27:47 ساعت قبل
توضیحات آگهی
صاحب اگهی
محمد رضا ایرانی
آدرس
اهواز-دفتر مرکزی : تهران - خیابان توحید - بن بست بت شکن - پلاک4 - واحد2
تلفن
09361827676
موبایل
09361827676
ایمیل
لینک آگهی http://www.dalboot.com

همه روزه هزاران آگهی به منظور رفع نیاز های روزانه شما عزیزان در سایت "ایران گوگل" منتشر می شود.ایران گوگل" صرفا به معرفی کالا ها ، خدمات و نیازمندی های شهروندان می پردازد ، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی و پرداخت های مالی کاربران ندارد.لطفا هنگام داد و ستد در فضای مجازی ، از صحت ادعای آگهی دهندگان اطمینان لازم را به دست آورید.برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت پلیس فتا مراجعه نمایید :www.cyberpolice.ir

شرکت عمران توسعه (dal-boot) : تولید کننده یوبوتهای دو تکه 52 *52 در ضخامتهای 16-20-24-28-32

دال مجوف دوپوش ، سیستم سقف دال مجوف ، تامین قالب یوبوت ، اجرای اسکلت بتنی ، خرید یوبوت ، فروش یوبوت در اهواز ، فروش یوبوت در خوزستان

قالب یوبوت دوبل :
این قالب‌ها که می توان از آنها به عنوان نسل دوم یوبوت نام برد، با افزایش تجربیات استفاده از این سیستم در ایران و بررسی‌های بیشتر مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ساخته شد. از آنجایی که ورود بتن به داخل یوبوت‌های تک باعث از بین رفتن فرض اولیه طراحی می‌گردد و با بررسی میدانی پروژه‌های مختلف اجرا شده با قالب تک توسط کارشناسان، مشخص شد در بسیاری از موارد بتن به داخل قالب یوبوت وارد شده است. لذا مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در ضوابط جدید ارائه شده، بسته بودن حجم یوبوت از تمام جهات را اجباری دانسته و در بند 2 و 3 ضوابط 4-3 شماره 4-3-1 به متن زیر اشاره می نماید :
"2- قالب‌هايU‐Boot بايد به صورت احجام كاملاً بسته از هر طرف، توليد شوند تا از ورود بتن به داخل قالب جلوگيري به عمل آيد."
همچنین این ضوابط در خصوص نحوه بتن‌ریزی اعلام می‌دارد:
"3 - بتن‌ريزي كل مقطع سقف شامل فضاي زير، بين و بالاي قالب‌ها بايد از آغاز تا پايان به صورت عملياتي پيوسته انجام شده و از به وجود آمدن اتصال سرد بين لايه‌ها احتراز شود."
این امر باعث تولید قالب‌های دوبل با حجم کاملا بسته شد. شکل و ابعاد این قالب‌ها دقیقا مشابه قالبهای تک می‌باشد با این تفاوت که از دوتکه بر روی هم ساخته می‌شوند.
به دلیل بسته بودن حجم این یوبوت‌ها امکان نفوذ بتن به داخل آنها از بین می‌رود و دال ایجاد شده کاملا منطبق با ضوابط طراحی و آیین‌نامه خواهد بود.
دوتکه بودن این قالب‌ها باعث می‌گردد حجم مورد نیاز در حمل و انبار کاهش یابد و هر قطعه در محل پروژه به صورت حجم بسته در می‌آید.

* ارسال به سراسر کشور

اطلاعات تماس :
مدیر فروش : 09361827676 (مهندس ایرانی)

آدرس سایت : www.dalboot.com
ایمیل : info@dalboot.com


کد آگهی : 103303
بازدید : 4309
★★★★★★★★★★ 5/ 5 4309
Your رای:
جدیدترین های مرتبط باسقف یوبوت 1 مورد
سقف ، دیوار سبک ، گچبری ، نما ، سقف عرشه فولادی

سقف ، دیوار سبک ، گچبری ، نما ، سقف عرشه فولادی

گروه متاصا - مهندس صیفی
1395/9/6 17:40:28

متاصا (آراد سپهر) گروه متاصا با هدف ساختمان سازی به روش صنعتی، طراح، تولید کننده و مجری مصالح نوین ... کوبیاکس 5-سقف یوبوت جهت اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نماید . شماره تماس : 09131030655 - 031177750